Reklama - odkazy

 Investiční zlato

Investujte do drahých kovů prostřednictvím společnosti BESSERGOLD se sídlem v Praze. Využijte průběžně aktualizované ceny investičního zlata.


Pozor na provize

Pronájem bytu? Pozor na zbytečné provize zprostředkovatelům.


Lité podlahy

V naší nabídce naleznete kvalitní materiály pro lité podlahy.


Vestavěné skříně v Praze


Vestavěné skříně Komandor


Originální kancelářský nábytek

Sháníte kvalitní a designové vybavení kanceláří? Vyzkoušejte kancelářský nábytek od společnosti BENE, která udává světové trendy.


Kvalitní vestavěné skříně

Praktický prvek do vašeho bytu,vestavěné skříně vysoké kvality od profesionálního výrobce.


Praktické služby pro náhradní plnění

Firmy s více než 25 zaměstnanci mají povinnost zaměstnávat OZP, tuto povinnost Vám pomůže splnit náhradní plnění,v jeho rámci odeberete hodnotné služby na profesionální úrovni.


Anhydritový potěr AnhyLevel na podlahy je vhodný do suchých míst.


Díky speciálním přísadám dosahuje vysokopevnostní beton vynikajících pevnostních parametrů.


Naše profesionální stěhovací služba je vhodná pro domácnosti i firmy.

Vyšší hladina moře vyžaduje vyšší vzdělávání

27.11.12

Třetí summit Mezivládního panelu pro změnu klimatu (IPCC), který se koná v Bangkoku v Thajsku, v tomto týdnu, bude obsazení přímé i nepřímé světlo na širší dopady globálního oteplování. IPPC předseda Rajendra Pahcauri poznamenal, že on očekává, že "vášnivou debatu" o emise z velké skupiny vědců a vládních úředníků shromáždili, aby předložily své často protichůdné názory a poznatky. Tato diskuze o zprávě ve středu na konferenci - "ke zmírnění změny klimatu" - obdrží svou poslední oficiální vysílání v Bangkoku před závěrečná zpráva byla předložena na zasedání skupiny G8 + 4 v červnu.

Vyšší hladina moře vyžaduje vyšší vzdělávání

Samotný fakt, že konference se koná v Bangkoku vrhá další světlo na věci. Týden před konáním konference, přední thajský klimatolog předpovídala katastrofální dopady globálního oteplování pro město, které je postaveno na řadě z velké části pokryty-over kanálů pod hladinou moře. Ale, výstižně, on předpovídal, že většina katastrofické účinky by se nejprve viděna podél řeky Chao Phraya, která hadi jeho cestu přes hlavním městě Thajska od Ayutthaya na sever do zálivu Thajska. Jeden z nejlepších univerzit Thajska leží přímo podél jeho břehu.

Jistě univerzity se nachází podél student-lákavé pobřežních oblastí po celém světě se již s ohledem na dopady globální oteplování by mohlo mít na fyzické rostlin svých institucí. Obavy jsou skutečné. Podobně, studenti - velké číslice, které uvítala delegáty na konferenci Bangkok IPCC v těžkém, nevhodný dešti - bude také zakládat svá rozhodnutí o místech ke studiu na zeměpisných úvah. I když počasí nepředvídatelné extrémní počasí může udeřit kdekoli na světě, může studenti se dnes bojí vzniku trhlin své knihy příliš blízko k postupujícím moří.

Si to v jiném, velmi více pozitivním způsobem, stále uznávají problémy spojené se změnou klimatu nabízejí celou řadu nových možností pro obě univerzity a jejich studenty. Důkazem je, že tam je - alespoň v současné době - žádný nedostatek klimatologů, kteří museli čekat zoufale dlouhou dobu dodávat své vědecké poznatky do většího světa. Ale třeba v bezprostředně blízké budoucnosti, speciálně vyškolených inženýrů všech představitelných typů, by vědci, jejichž oblasti specializace se dal použít v různých aspektech změny klimatu a jak se s tím vypořádat - a profesionály v oblasti veřejné správy, město a územní plánování, a podporu a uprchlíků práce - brzy bude ve vysoké poptávce. Obchodní a marketingové mohou brzy vypadat méně slibné pole ve světě ohrožené přírodními silami.

Schopnost obou institucí vyššího vzdělávání a studenty, kteří navštěvují jim umožní přizpůsobit se rychle se měnícímu geo-politické realitě mohl držet Důležitým klíčem k přežití na planetě. Uchopil moment by mohl být klíčem k přežití obou.

Hugh Nelson je e-learning odborník, který pracoval v oblasti vzdělávání průmyslu více než 10 let. V současné době žije v Hong Kongu a je ředitelem UniRoute, společnost, která provozuje vzdělávací webové stránky, které pomáhají studentům připravit se a úspěšně aplikovat pro postgraduální studium v zahraničí.