Reklama - odkazy

 Investiční zlato

Investujte do drahých kovů prostřednictvím společnosti BESSERGOLD se sídlem v Praze. Využijte průběžně aktualizované ceny investičního zlata.


Pozor na provize

Pronájem bytu? Pozor na zbytečné provize zprostředkovatelům.


Lité podlahy

V naší nabídce naleznete kvalitní materiály pro lité podlahy.


Vestavěné skříně v Praze


Vestavěné skříně Komandor


Originální kancelářský nábytek

Sháníte kvalitní a designové vybavení kanceláří? Vyzkoušejte kancelářský nábytek od společnosti BENE, která udává světové trendy.


Kvalitní vestavěné skříně

Praktický prvek do vašeho bytu,vestavěné skříně vysoké kvality od profesionálního výrobce.


Praktické služby pro náhradní plnění

Firmy s více než 25 zaměstnanci mají povinnost zaměstnávat OZP, tuto povinnost Vám pomůže splnit náhradní plnění,v jeho rámci odeberete hodnotné služby na profesionální úrovni.


Anhydritový potěr AnhyLevel na podlahy je vhodný do suchých míst.


Díky speciálním přísadám dosahuje vysokopevnostní beton vynikajících pevnostních parametrů.


Naše profesionální stěhovací služba je vhodná pro domácnosti i firmy.

Barvy pro šťastný domov

29.10.12

Barevné vědci odhadují, že až 70% z našich podvědomých reakcí na lidi a prostředí jsou založeny výhradně na naše reakce na barvy. S tím na mysli, že je důležité, že jste věnovat zvláštní pozornost dopadům, které chcete vytvořit při výběru barevných schémat pro vestavěné šatní skříně.

Barva je vizuální zážitek, který ovlivňuje naši psychickou realitu. Způsob, jakým mysl jedince vnímá barvy naše oči vidí, se nazývá barva obrazy, a že mentální obraz hluboce ovlivňuje naše emoce a fyzické pohodlí. Barvy zavolat na naše pocity a vytvořit emocionální atmosféru v místnosti.

 Barvy pro šťastný domov

Takže vždy začít vaše barevné jednání tím, ptát sami sebe, jaké pocity se chcete vyvolat v dané místnosti. Dejte myšlenka účelu místnosti. Například by koupelny se stahuje za čistící rituály. V tomto světle, jaké barvy přijde na mysl? Osvěžující, blues, zelené, krémově bílé, nebo vaše dětství koupelna barva? Představit jaro Florida, tropické laguny, nebo horské vodopád. Rozbalit na vašich radostných vzpomínek přidáním barvy, které pracují pro vás.

Na rozdíl od koupelen, jídelna má za cíl shromáždit rodinu pohromadě, aby sdílení jídla. Psychologové prokázali, že potraviny skutečně chutná lépe, když sloužil v pokojích zařízených v barvách "potravin", jako jsou červené, zelené, hnědé, žluté, růžové a.

V našem 1878 viktoriánské jídelně, jsme malovali na stěny horké růžové a pak vytvořil transparentní svrchník glazura, pomocí oranžové odstín a polyuretanové. Výsledkem je jemná broskvová barva. (Odstín oranžová je barva barva ze sousední místnosti.) Po dokončení jídelnu, jsme tapetových strop a namaloval ji tmavě zelený s okrajem rouge červenou.

Každý pokoj v domě slouží k jinému účelu a bude vyžadovat nějakou myšlenku, jaké barvy budete muset přidat do zdi, aby vymohl zvláštní emocionální a fyziologické reakce od lidí, kteří budou používat tento prostor pro konkrétní činnosti. Pokud 70% našich podvědomých reakcí na lidi a situace co do činění s barevnou reakcí, to znamená, že vytváření smysluplné kulisy pro každý pokoj v domě není něco, co by se mělo přistupovat na lehkou váhu.