Reklama - odkazy

 Investiční zlato

Investujte do drahých kovů prostřednictvím společnosti BESSERGOLD se sídlem v Praze. Využijte průběžně aktualizované ceny investičního zlata.


Pozor na provize

Pronájem bytu? Pozor na zbytečné provize zprostředkovatelům.


Lité podlahy

V naší nabídce naleznete kvalitní materiály pro lité podlahy.


Vestavěné skříně v Praze


Vestavěné skříně Komandor


Originální kancelářský nábytek

Sháníte kvalitní a designové vybavení kanceláří? Vyzkoušejte kancelářský nábytek od společnosti BENE, která udává světové trendy.


Kvalitní vestavěné skříně

Praktický prvek do vašeho bytu,vestavěné skříně vysoké kvality od profesionálního výrobce.


Praktické služby pro náhradní plnění

Firmy s více než 25 zaměstnanci mají povinnost zaměstnávat OZP, tuto povinnost Vám pomůže splnit náhradní plnění,v jeho rámci odeberete hodnotné služby na profesionální úrovni.


Anhydritový potěr AnhyLevel na podlahy je vhodný do suchých míst.


Díky speciálním přísadám dosahuje vysokopevnostní beton vynikajících pevnostních parametrů.


Naše profesionální stěhovací služba je vhodná pro domácnosti i firmy.

Bydlení

Moderní nábytek a moderní životní styly

Moderní nábytek a moderní životní styly

04.12.12

Moderní nábytek pomocí skříním na míru má sofistikovanost a styl, který může přidat hodně na celou výzdobu vašeho domu. Existuje mnoho stylů vestavěných skříní na www.skrine-komandor.cz a vzorů k dispozici v tomto moderním nábytkem, který může obstarávají téměř jakýkoli požadavek a jakékoli chuti. I když, to hodně cestoval z jeho starší verze, která bývala tradiční jeden, ale to se podařilo zachovat styl a elegance faktor.

Byty k pronájmu - Snadno k dispozici

Byty k pronájmu - Snadno k dispozici

03.12.12

Lidé s převoditelnými práci, studenti, kteří se pro vyšší studia, profesionálové, kteří hledají lepší příležitosti, malé město obyvatelé hledali lepší příležitosti k výdělku apod. Přemístění tam mají záviset na byt a které jsou k dispozici snadno v různých typů. Byty na základě sdílení jsou přednostní bakaláře, kde dva nebo tři lidé zůstali spolu a sdílet veškeré výdaje, včetně nájmu.

Barvy pro šťastný domov

Barvy pro šťastný domov

29.10.12

Barevné vědci odhadují, že až 70% z našich podvědomých reakcí na lidi a prostředí jsou založeny výhradně na naše reakce na barvy. S tím na mysli, že je důležité, že jste věnovat zvláštní pozornost dopadům, které chcete vytvořit při výběru barevných schémat pro vestavěné šatní skříně.