Reklama - odkazy

 Investiční zlato

Investujte do drahých kovů prostřednictvím společnosti BESSERGOLD se sídlem v Praze. Využijte průběžně aktualizované ceny investičního zlata.


Pozor na provize

Pronájem bytu? Pozor na zbytečné provize zprostředkovatelům.


Lité podlahy

V naší nabídce naleznete kvalitní materiály pro lité podlahy.


Vestavěné skříně v Praze


Vestavěné skříně Komandor


Originální kancelářský nábytek

Sháníte kvalitní a designové vybavení kanceláří? Vyzkoušejte kancelářský nábytek od společnosti BENE, která udává světové trendy.


Kvalitní vestavěné skříně

Praktický prvek do vašeho bytu,vestavěné skříně vysoké kvality od profesionálního výrobce.


Praktické služby pro náhradní plnění

Firmy s více než 25 zaměstnanci mají povinnost zaměstnávat OZP, tuto povinnost Vám pomůže splnit náhradní plnění,v jeho rámci odeberete hodnotné služby na profesionální úrovni.


Anhydritový potěr AnhyLevel na podlahy je vhodný do suchých míst.


Díky speciálním přísadám dosahuje vysokopevnostní beton vynikajících pevnostních parametrů.


Naše profesionální stěhovací služba je vhodná pro domácnosti i firmy.

No label!

Vyšší hladina moře vyžaduje vyšší vzdělávání

Vyšší hladina moře vyžaduje vyšší vzdělávání

27.11.12

Třetí summit Mezivládního panelu pro změnu klimatu (IPCC), který se koná v Bangkoku v Thajsku, v tomto týdnu, bude obsazení přímé i nepřímé světlo na širší dopady globálního oteplování. IPPC předseda Rajendra Pahcauri poznamenal, že on očekává, že "vášnivou debatu" o emise z velké skupiny vědců a vládních úředníků shromáždili, aby předložily své často protichůdné názory a poznatky. Tato diskuze o zprávě ve středu na konferenci - "ke zmírnění změny klimatu" - obdrží svou poslední oficiální vysílání v Bangkoku před závěrečná zpráva byla předložena na zasedání skupiny G8 + 4 v červnu.

Je možné si doma vyvrtat studnu?

Je možné si doma vyvrtat studnu?

26.11.12

Přáli jste si někdy mít svůj vlastní studnu na dvorku, ale nejste jisti, zda si to mohou dovolit? Pokud jste jedním z těch lidí, unavený platit vysoké měsíční účty na vody, které používáte, a pokud jste si dost s omezeními a limity na zásobování vodou, které mají doma, možná byste chtěli, aby zvážily myšlenku mít volný, přirozený zdroj čisté, svěží a čistou vodu doma. Jako ve skutečnosti, můžete nyní udělat své přání o vlastní vrtaná studna ve vaší domácnosti, aniž byste museli utratit spoustu peněz za takové splní. Vše, co musíte udělat, je najít perfektní vodu dobře vrtné zařízení, které by nejlépe pracovat pro vás - a samozřejmě, ten, který by nejlépe vyhovoval vašim rozpočtu potřeby.

Zahradní gril je klíč k letní zábavě

Zahradní gril je klíč k letní zábavě

22.11.12

Chcete mít krásné léto? Pak musíte mít postaven zahradní gril nebo venkovní kuchyň a bude vás to opravdu bavit.

Barvy pro šťastný domov

Barvy pro šťastný domov

29.10.12

Barevné vědci odhadují, že až 70% z našich podvědomých reakcí na lidi a prostředí jsou založeny výhradně na naše reakce na barvy. S tím na mysli, že je důležité, že jste věnovat zvláštní pozornost dopadům, které chcete vytvořit při výběru barevných schémat pro vestavěné šatní skříně.